«Добрий брат»

«Добрий брат» — це  громадський українсько-польський  благодійний проект по допомозі українським військовослужбовцям,які зазнали поранень в ході бойових дій на сході України. Починався він   як приватна  ініціатива співвласника  рекреаційно-реабілітаційного центру «Добрий брат» Маріуша Марковського, який восени 2014 року запросив на лікування в Польщу 28 українських десантників.  Зреалізувати цю ініціативу стало можливим завдяки участі друзів Маріуша  ( українців, поляків і росіян),  які підтримали його задум і зібрали разом необхідні кошти.

Перебування першої групи українських військових в польському реабілітаційному центрі привернуло до себе увагу  польських медіа і громадськості . Приватну ініціативу Маріуша Марковського підтримали польські волонтери, релігійні общини, українська спільнота , які долучилися до опікування військовими і збору коштів для наступної групи поранених українських військовослужбовців.

Добра справа не залишила байдужими і українців. Серед тих, хто підтримав проект —  група львівських активістів на чолі з Тетяною Давидовською, яка від самого початку брала активну участь в  реалізації програми психологічної реабілітації хлопців, супроводжуючи групи військових, а зараз розгорнула активну компанію по збору коштів  для  подальшої реалізації нашого  проекту.

Коли у  2014 році  на  українську землю прийшла війна ,  перед кожним постало запитання  « А чи стосується ця війна особисто мене?» І в залежності від усвідомлення власної причетності до долі країни і її захисників ми дали собі відповідь на нього

Дякуємо всім  волонтерам, громадянам, підприємствам, організаціям і установам Польщі і України, які долучилися до програми допомоги пораненим українським військовослужбовцям  і активно сприяють в її реалізації Незалежно від розміру внеску чи  формату участі в проекті  ваша допомога  — це значний внесок в нашу спільну справу. Слава Україні!

 

Електронні платежі

Надійний агрегатор платежів від Яндекс.
Виберіть зручний вам спосіб оплати.

Здійснити внесок

Банківські реквізити

Одержувач БО БФ «Добрий брат»

Банк ПАТ КБ «Приватбанк»

р/р26004053138512

ЄДРПОУ39562351

МФО321842

x

висилайте ваші листи за адресою
dobrybratfond@gmail.com