Історія одного дня Благодійного фонду «Добрий брат»

Історія одного дня Благодійного фонду «Добрий брат»

Кілька днів тому був в Генштабі Збройних Сил України. Забрав ось цю подяку. Вище керівництво ЗСУ дякувало Маріушу Марковському  за бійців, які знову в строю і за тих, які вже з рідними вдома. Маріуш організував реабілітацію наших хлопців в своєму реабілітаційному центрі, в Польщі. Власними зусиллями він організував першу поїздку групи, самостійно оплатив половину вартості їх лікування, а іншу половину оплатили його друзі…

… це був теплий осінній день. До центрального входу реабілітацийного центру « Добрий брат» підїхав автомобіль з тонованими вікнами. Пасажира не було видно, але всі знали хто це приїхав. Відчинились двері і Маріуш, швидкою ходою, спрямував всередину. Назустріч йому вийшов боєць спеціалізованої бригади спецназу з протягнутою рукою. Він схопив руку Маріуша та міцно, по чоловічому, її потиснув. Він почав щось енергійно розповідати, та Маріуш вже нічого не чув… він дивився на руку хлопця, а в його очах з’явилися сльози. Ще зовсім недавно рука спецпризначенця була пошматована фугасним снарядом, а тепер, незважаючи на понівечену шкіру, всі біологічні функції відновлено, кожна зв’язочка та м’яз надійно працюють. Зараз боєць вже в строю і ми ще почуємо про нашого героя не одну легенду…

… це надихнуло Маріуша і він заснував благодійну організацію “Добрий брат”, яка збирає кошти для наших воїнів. До його ініціативи, в тій чи іншій мірі, долучилось вже більше 300 волонтерів… а починалось все з однієї людини.

Одна з перших волонтерів “Доброго брату” Давидовська Тетяна. Вона займається психологічною реабілітацією бійців, питаннями їх соціальної адаптації та організацією всіх поточних поїздок в Польщу. Ще, вона разом з іншими волонтерами, займається створенням безкоштовних IT курсів для наших бійців, домовляється з майбутніми роботодавцями, організовує благодійний концерт, який відбудеться вже цієї весни 14 травня 2016 та багатьма іншими ініціативами.

Крім Збройних Сил, подякувати Маріушу хочемо й ми . Ми  щасливі, що сім’єю для тебе стала моя країна! Ні! Це і твоя країна також! Ти підставив своє сильне плече не одному українцю, ще за довго до початку війни!  А зараз, твоїх сил вистачає для всієї України! Я пишаюся тим, що ти у нас є! У нас – Українців! Дякую тобі!

Україна повинна знати своїх героїв!

P/S. Якщо ви, прочитавши це, бодай краєчком серця відчули те саме, що й я – прошу вас, подякуйте Маріушу в глибині свого серця. Він обов’язково це відчує. Він обов’язково цим надихнеться! І ще більше наших героїв стануть на ноги! І ще швидше вони завершать війну!

Також, я хочу подякувати всім волонтерам, які зараз з нами! Друзі, вас так багато, що я тут усіх не згадаю. Дякую вам!

Ось і наша капля впала в океан волонтерського руху. Без вас не було б України!

Слава Україні!

Волонтер БФ «Добрий брат» Віктор Кушик

Електронні платежі

Надійний агрегатор платежів від Яндекс.
Виберіть зручний вам спосіб оплати.

Здійснити внесок

Банківські реквізити

Одержувач БО БФ «Добрий брат»

Банк ПАТ КБ «Приватбанк»

р/р26004053138512

ЄДРПОУ39562351

МФО321842

x

висилайте ваші листи за адресою
dobrybratfond@gmail.com