Денис Голодюк

Історія бійця

Старший оператор-розвідник 95-ої бригади. Про службу в аеромобільних військах мріяв змалку.

Бригаду, в якій служив Денис,  відправили на Схід 8 квітня 2014 р, з 23 квітня бійці знаходилися у Слов’янську, на горі Карачун, якраз тоді, коли там велись запеклі бої.

У серпні 2014 р. у важкому бою під Слов’янськом, вибухом гранати 22-річному Денису Голодюку розірвало ногу.

«… Вночі наша колона виїхала, і о пів на п’яту ранку на нас напали терористи». – згадує Денис. Денис не забуде той день ніколи, бо в тому бою на очах у хлопця загинув його комбат Тарас Сенюк — справжній солдат, який завжди був поруч із своїми хлопцями  і якому посмертно присвоїли звання Героя України.
За словами Дениса, на них заздалегідь була організована засідка. Обстрілювали з усього, що стріляє, хіба що танків не бачили.
“Там було біля тисячі бойовиків, в основному — чеченців, — розповідає хлопець. — Ми, як розвідка, йшли першими, тому основний удар прийняли на себе. В комбата поцілив снайпер, він загинув на місці. Ми з хлопцем відтягли його і пішли першими. Нашому капітану відірвало ногу. А потім осколком гранати розірвало стопу мені…”

Ногу складали буквально по частинам. У Дениса відсутні 4 сантиметри кістки, сухожилля та артерії, роздроблені кістка та суглоби, множинні осколкові поранення.

Нагороджений орденом “За мужність”.

 

Електронні платежі

Надійний агрегатор платежів від Яндекс.
Виберіть зручний вам спосіб оплати.

Здійснити внесок

Банківські реквізити

Одержувач БО БФ «Добрий брат»

Банк ПАТ КБ «Приватбанк»

р/р26004053138512

ЄДРПОУ39562351

МФО321842

x

висилайте ваші листи за адресою
dobrybratfond@gmail.com