Ілля Карпов

Історія бійця

Ілля Карпов, 27 років, родом з Маріуполя. Був на Майдані, у складі батальйону Національної гвардії імені Кульчицького, пройшов Слов’янськ, Вуглегірськ, Дебальцеве.

Він був найтяжчим із тих, хто вижив в аварії на трасі Артемівськ-Слов’янськ 5 січня 2015 р. Тоді, автобус, яким військові їхали на бойові позиції лобом у лоб зіткнувся з КРАЗом, у якого лопнуло колесо.

«Мене зігнуло під сидіння, я їхав у бронежилеті пощастило якось. Я залишився живий, всі хто зліва, праворуч — всі загинули…» — розказує Ілля.

Із трьох десятків нацгвардійців на місці загинули 13-ро. Тяжкопораненого Іллю у лікарні Артемівська також спочатку поклали до мертвих. Йому пощастило: лікар із харківського військового шпиталю виявив, що Ілля ще живий і під особисте зобов’язання вивіз пораненого. У хлопця були розірвані всі внутрішні органи, вивихнуте стегно. Найстрашніше ж — у мозку  медики виявили три осередки крововиливу. Лікарі давали невтішний прогноз: ні говорити, ні ходити Ілля не буде. Але хлопець впевнено йшов на поправку. Історія його життя доводить, що медицина — наука не точна.

 

Електронні платежі

Надійний агрегатор платежів від Яндекс.
Виберіть зручний вам спосіб оплати.

Здійснити внесок

Банківські реквізити

Одержувач БО БФ «Добрий брат»

Банк ПАТ КБ «Приватбанк»

р/р26004053138512

ЄДРПОУ39562351

МФО321842

x

висилайте ваші листи за адресою
dobrybratfond@gmail.com