Оксана Нежальська

Історія бійця

Оксана Нежальська, волонтер, родом з Луганщини.

До війни працювала вчителем початкових класів. Після початку антитерористичної операції стала волонтером. Волонтерством Оксана почала займатися задовго до війни – ще 6 років тому: регулярно розвозила продукти малозабезпеченим пенсіонерам із довколишніх сіл. Продовжила цю справу і після початку війни, почавши перевозити разом з продуктами ліки та інші необхідні в час війни речі.

23 серпня 2014 року разом ще з двома волонтерами Оксана везла продукти для пенсіонерів. Коли авто проминало залізничний переїзд, вони натрапили на міну. Оксана втратила свідомість, тоді як її напарниця загинула на місці. Водія машини теж поранило. «Я навіть болю ніякого не відчула. Пам’ятаю лише схожий на клацання звук, а далі – наче затемнення».

До тями жінка повернулася через п’ять днів. Перше, що їй спало на думку – як вона взагалі опинилась в лікарні? Як виявилось, це місцеві «козаки» проявили гуманність і привезли поранених до медиків.

В лікарні міста Антрацит вона пробула до жовтня. Пізніше з Оксаною зв’язалися волонтери із Харкова і запропонували перевезти її на лікування до цього міста. Оксана втратила обидві ноги. Завдяки благодійникам з Австрії та Словаччини отримала якісні протези.

 

 

 

Електронні платежі

Надійний агрегатор платежів від Яндекс.
Виберіть зручний вам спосіб оплати.

Здійснити внесок

Банківські реквізити

Одержувач БО БФ «Добрий брат»

Банк ПАТ КБ «Приватбанк»

р/р26004053138512

ЄДРПОУ39562351

МФО321842

x

висилайте ваші листи за адресою
dobrybratfond@gmail.com