Олег, 53 роки

Історія бійця

Військовий, розвідник.

Брав участь у Революції Гідності майже з перших днів. Коли на Майдані люди почали формувати перші добровольчі загони, Олег долучився до підготовки майбутніх бійців. Якийсь час був заступником командира  54-го окремого розвідбату, після чого на посаді замполіта формував розвідроту 81-ої бригади, у складі якої в перших числах 2015 р. потрапив в Донецький аеропорт.

Під ДАПом його розвідроту використовували для виконання різних завдань, в тому числі  як штурмову. 20 січня 2015 р. рота розвідників отримала бойове завдання: деблокація, проведення ротації та вивезення поранених. Їх розбили на групи по 5 чоловік. Група, в складі якої був Олег, повинна була на БМП пробитись до будівлі пожарки біля нового терміналу та вогнем прикривати основну групу, яка мала зайти в аеропорт з іншої сторони. Проте план провалився, група Олега на під‘їзді до терміналу потрапила під обстріл. Один з снарядів влучив в башту БМП, зісковзнув  і розірвався за машиною. Від вибуху Олега відкинуло і він сильно вдарився спиною.

Олега евакуювали до госпіталю ім. Мечникова, де поставили діагноз «забій хребта». Лікарі сказали Олегу  ходити, і він, перемагаючи біль, ходив, тому що хотів повернутись в роту. Тривале лікування не давало жодних результатів. Врешті Олегу зробили томографію, яка показала, що у нього повністю розбитий один хребець. Військовому пощастило: від того, що він рухався, хребець не змістився. Якщо б осколки попали у спинний мозок,  відмовили б ноги. Олега терміново прооперували і вставили дві пластини.   Проте повного відновлення не відбулось – Олег  ходить накульгуючи,  з допомогою палички.

 

 

 

Електронні платежі

Надійний агрегатор платежів від Яндекс.
Виберіть зручний вам спосіб оплати.

Здійснити внесок

Банківські реквізити

Одержувач БО БФ «Добрий брат»

Банк ПАТ КБ «Приватбанк»

р/р26004053138512

ЄДРПОУ39562351

МФО321842

x

висилайте ваші листи за адресою
dobrybratfond@gmail.com