Олег Комбель

Історія бійця

До війни Комбель Олег працював поліграфістом, його головною зброєю був друкарський верстат. 18 березня 2014 року з першого дня мобілізації Олег пішов захищати Батьківщину у батальйон «Київська Русь», де йому довелось користуватись зброєю смертельнішою, ніж у нього була до цього.

19 серпня 2014 р. ворожі війська почали обстріл з «Граду» села Фащівка, де сержант отримав наскрізне поранення правої стопи. Як каже сам Олег, вона залишилась у Луганській області. Військовослужбовець переніс більше десятка операцій і був учасником соціального проекту «Біотехреабілітація поранених», який спрямований на створення умов для регенерації кісток та тканин. Олегу змогли штучно наростити частину ноги та відновити її опороздатність. У «Доброму Браті » реабілітолог Люцина допомагала відновити повну дієздатність стопи, згинання-розгинання, аби Олег зміг ходити краще і без палиці.

З лютого 2017 р. Олег знову взявся за поліграфічну справу. Проте він обіцяє повернутись в АТО у випадку загострення бойових дій: «У мене хоч і інвалідність, та ленти ще понабиваю».

Електронні платежі

Надійний агрегатор платежів від Яндекс.
Виберіть зручний вам спосіб оплати.

Здійснити внесок

Банківські реквізити

Одержувач БО БФ «Добрий брат»

Банк ПАТ КБ «Приватбанк»

р/р26004053138512

ЄДРПОУ39562351

МФО321842

x

висилайте ваші листи за адресою
dobrybratfond@gmail.com