Сергій Тітаренко

Історія бійця

Військовий льотчик, миротворець.

З початком військових дій у 2014 р. він був направлений на схід України у складі 16-ої бригади армійської авіації ЗСУ.
4 червня 2014 р., прикриваючи українських десантників в районі Слов’янська, Сергій разом із пілотом Валентином Цигульським на вертольоті Мі-24 потрапили під обстріл ворожих ПЗРК. Терористи влучили у двигун, вертоліт загорівся та впав з 100-метрової висоти. Обидва льотчики дивом вижили під час падіння. Сергій був важко травмований, не міг рухатись і володів лише правою рукою. З палаючого вертольоту його витяг Валентин, який сам був тяжко поранений.

Діагноз лікарів був невтішний: перелом третього, четвертого та п’ятого хребців грудного відділу хребта, пошкодження спинного мозку. Сергій переніс складні операції в Україні, а потім у Німеччині, де йому вставили в хребет металічні конструкції.
Спочатку лікарі прогнозували йому лежачий спосіб життя та, дякуючи Богу і рідним, штурману вдалось пересісти на активний візок. Потім він тривалий час проходив реабілітацію у США.

Сергій не втрачає надії і вірить, що зможе ходити. Попри поранення і візок він продовжує вести активне життя. Сергій пройшов курс лекцій у Львівському католицькому університеті за програмою «Медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами», самостійно керує автомобілем, пише вірші та мріє створити реабілітаційний центр для ветеранів війни під Львовом. Сергій є одним з учасників соціально-мистецького проекту #Пісні Війни, разом із співачкою Аничкою він записав пісню «Настане мирний час».

За час, проведений у «Доброму Браті», Сергію спільно з фізіотерапевтом Магдою і масажистом Кароліною вдалось частково відновити чутливість лівої ноги. Це дає надію, що повне відновлення можливе, тому попереду у нього ще багато роботи!

 

ВІДГУК СЕРГІЯ ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ В ДОБРОМУ БРАТІ

 

 

 

Електронні платежі

Надійний агрегатор платежів від Яндекс.
Виберіть зручний вам спосіб оплати.

Здійснити внесок

Банківські реквізити

Одержувач БО БФ «Добрий брат»

Банк ПАТ КБ «Приватбанк»

р/р26004053138512

ЄДРПОУ39562351

МФО321842

x

висилайте ваші листи за адресою
dobrybratfond@gmail.com