Ігорю Баришеву зробили першу операцію

по відновленню суглоба. Збираємо кошти на другу!

 

Iгорю було за п’ятдесят, коли почалась війна. Спортсмен та в минулому військовий, пішов воювати добровольцем. Під час мінометного обстрілу під Кримським у червні 2015 року Ігор отримав важку мінно-вибухову травму. Йому буквально розтрощило обидва плечові суглоби. В Україні були проведені дві операції по ендопротезуванню, проте його продовжував турбувати біль і обмеження рухів в суглобах.

Весною 2017 р. реабілітаційно-рекреаційний центр «Добрий Брат», Польща, в рамках благодійної акції «Wojna Kaleczy» прийняв на лікування Баришева І.В. Після інтенсивного курсу реабілітації стан лівої руки вдалось покращити, проте Ігор продовжував скаржитися на сильний біль у правому плечі. За сприяння благодійного фонду «Добрий Брат» спеціалісти Військово-морського госпіталю в Гданську провели Ігорю обстеження, яке показало, що ендопротезування правого плечового суглобу було виконано неправильно: металева головка ендопротезу треться об кістку і це спричиняє нестерпні болі та не підлягає реабілітації. Ігорю пояснили, що йому доведеться так жити.

З того часу Ігор, стиснувши зуби, терпів біль, — йому потрібно було працювати, щоб прогодувати сім’ю: дружину, дочку та новонародженого онука (чоловік доньки нічим не допомагав). Врешті, у червні 2018 р. щоб позбутись болю Ігор прийняв рішення ампутувати руку.

Не погодившись з таким радикальним рішенням, ми почали шукати в Польщі лікарів, які б могли допомогти Ігорю і при цьому зберегти руку. Після тривалих пошуків і консультацій в різних ортопедичних клініках Польщі, нам вдалось потрапити до професора Романовського з Ортопедично-реабілітаційної клінічної лікарні ім. В.Дегі. Він єдиний погодився провести операцію по реконструкції суглоба Баришева І.В., яка мала відбутись в два етапи: перший — трансплантація тазостегнової кістки до плечового суглоба (для його зміцнення) та видалення встановленого в Україні ендопротезу; другий етап — встановлення нового ендопротезу.

07 лютого 2019 р. Ігоря успішно прооперували в Познані. Ігор задоволений і вже вдома з сім’єю. Наступну операцію планують провести через 6 місяців.

Ми щиро дякуємо пану Професору Романовському, провідному спеціалісту Клінічної лікарні ортопедії та реабілітації ім.В.Дегі в Познані, який зробив операцію безкоштовно, а також адміністрації клініки, яка погодилась максимально зменшити вартість перебування Ігоря в клініці.

Дякуємо благодійникам, які допомогли зібрати кошти на лікування Ігоря, а це 22 800 злотих. На даний момент витрачено 7225 злотих для оплати перебування Ігоря в клініці, 2405 злотих на перельоти, проїзд та харчування (разом 9630 злотих). Залишок коштів складає 13170 злотих.

 

Вартість наступної операції орієнтовно складатиме 20000 злотих, включаючи новий ендопротез.

 

Просимо всіх небайдужих долучатись до збору коштів для подальшого лікування Ігоря!

Реквізити Благодійної організації «Благодійний фонд «Добрий Брат»:

Код ЄДРПОУ 39562351,
Адреса: 03038, м. Київ, вул. Протасів Яр, 8, оф. 129.

Реквізити у АТ «Кредобанк»: р/р 2600101591504 (UAH) в ПАТ «Кредобанк» у м.Київ, МФО 325365.

Реквізити у АТ «Приватбанк»: р/р 26004053138512 у АТ КБ «Приватбанк», МФО 321842

 

 

Електронні платежі

Надійний агрегатор платежів від Яндекс.
Виберіть зручний вам спосіб оплати.

Здійснити внесок

Банківські реквізити

Одержувач БО БФ «Добрий брат»

Банк ПАТ КБ «Приватбанк»

р/р26004053138512

ЄДРПОУ39562351

МФО321842

x

висилайте ваші листи за адресою
dobrybratfond@gmail.com