ПРОСИМО ДОПОМОГТИ ЗІБРАТИ КОШТИ НА РЕАБІЛІТАЦІЮ ДЛЯ ЄВГЕНА САЛЕНКО

Саленко Євген, 45 років, боєць батальйону «Донбас», позивний «Альпініст». За словами товаришів — кращий АГСник батальйону. У минулому Євген займався промисловим альпінізмом, звідти і позивний. Добровільно записався до складу батальйону в серпні 2014 р.

У жовтні 2014 р. після курсу бойової підготовки Альпініста направили під Лисичанськ, де він захищав 29 і 31 блокпости. Після Нового року — ротація, перепідпорядкування батальйону Нацгвардії і відправка його підрозділу на захист Маріуполя.

25.04.2015 р. в бою під Широкиним Євген отримав важку черепно-мозкову травму. Під час транспортування Євгена до Маріуполя для надання першої медичної допомоги машину «Швидкої допомоги» розстріляли сепаратисти. Наслідок — ще одне важке поранення в живіт. З Маріуполя Євгена перевезли до Дніпропетровського госпіталю, де він довго не приходив до тями, як з’ясувалося пізніше, через те, що лікарі, надаючи першу допомогу, забули в голові серветку з бетадином. За рік свого перебування в різних госпіталях України Альпініст переніс 8 складних операцій.

Але ця війна подарувала йому і щасливі моменти — дружину Світлану, з якою він познайомився в Маріуполі за 4 дні до поранення. Як вона розповідає, прийшов на борщ. Світлана розшукала Євгена після того, як дізналася, що він був поранений. З тих пір вони вже не розлучалися, а 26 вересні 2015 р. зареєстрували свій шлюб в Кременчуцькому шпиталі.
В результаті отриманого поранення і тривалого перебування в госпіталях у Євгена правобічний нижній парапарез, він не може ходити і вставати без сторонньої допомоги. Альпініст усіма силами прагне повернутися до нормального життя. Його дружина Світлана допомагає йому в цьому, як може, робить з ним вправи, масажі. В кінці 2016 р. (21.11.16-23.12.2016) Євген був на реабілітації в Реабілітаційно-Рекреаційному Центрі «Добрий Брат», м.Осек, Польща. Навіть за цей недовгий час реабілітологам вдалось досягти прогресу. У Євгена є всі шанси на повне одужання, але для цього необхідна тривала і дорога реабілітація під наглядом професійних реабілітологів.

Всіх бажаючих допомогти просимо перераховувати кошти на зазначені нижче реквізити.

Електронні платежі

Надійний агрегатор платежів від Яндекс.
Виберіть зручний вам спосіб оплати.

Здійснити внесок

Банківські реквізити

Одержувач БО БФ «Добрий брат»

Банк ПАТ КБ «Приватбанк»

р/р26004053138512

ЄДРПОУ39562351

МФО321842

x

висилайте ваші листи за адресою
dobrybratfond@gmail.com