Реабілітація дев’ятої групи військових

Вже понад три роки існує благодійний проект «Добрий Брат», в рамках якого українські військові, які зазнали поранень в ході бойових дій на сході України, проходять реабілітаційне лікування в Республіці Польща. За цей час понад 220 військовослужбовців пройшли курс реабілітації у оздоровчому центрі «Добрий Брат».

Це стало можливим завдяки спільним зусиллям українських і польських благодійників та волонтерів, які зібрали необхідні для лікування кошти.

02 березня 2018 р. дев’ята група у складі 25 бійців вирушить в Осек, де протягом 21-го дня хлопці з допомогою професійних реабілітологів долатимуть наслідки отриманих травм та поранень.

Закликаємо всіх небайдужих підтримати проект і допомогти нашим військовим.

 

Реквізити Благодійної організації БФ «Добрий Брат»:

Адреса: 03038, м. Київ, вул. Протасів Яр, 8,
оф. 129. Тел.: (044) 528-11-93
Код ЄДРПОУ 39562351,
р/р 2600101591504 (UAH) в ПАТ «Кредобанк» у м.Київ, МФО 325365.
Призначення платежу: благодійний внесок на реабілітацію військовослужбових.

 

Деякі з бійців потребують повторного курсу реабілітації.

 

    Дмитро Мерзлікін

Професійний військовий, артилерист.
Мешканець Львівської області Дмитро Мерзлікін був направлений на схід України у червні 2014 року на самому початку війни. Він захищав український кордон від російських загарбників під Амвросіївкою, Довжаським, Зеленопіллям.

У ніч з 10 на 11 липня 2014 р. поблизу Зеленопілля почалась перша масова атака з боку російських військ із застосуванням ракетної артилерії. Під час прикриття кордону Дмитро отримав близько десятка осколков​их​ та множинні вогнепальні поранення від обстрілу з РСЗВ «Град», найважчим було  осколкове поранення в голову. Дивом вцілілий військовослужбовець переніс  більше 40 операцій, перш ніж  знову встав на ноги. Була загроза ампутації ноги, але лікарям вдалось її врятувати.

За мужність та професіоналізм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Дмитра нагороджено Орденом Богдана Хмельницького ІІІ-го ступеня.

 

 

    Ігор, 25 років

Ігор отримав множинні осколкові поранення обох ніг у лютому 2017 р. під час артилерійського обстрілу під Авдіївкою. Внаслідок поранень праву ногу довелось ампутувати; через множинні поранення, перелом стегнової кістки та пошкодження сідничного нерву ліва нога втратила чутливість.

До приїзду в Добрий Брат Ігор практично не навантажував протезовану ногу, мав контрактуру суглобів лівої стопи.
Після курсу реабілітації потроху почали відновлюватись функції лівої ноги. Ігор навчився правильно переносити вагу тіла і тримати рівновагу, навантажувати обидві ноги.

Проте кістки пораненого стегна ще не повністю зрослись, знижена чутливість у лівій стопі. Тому у Ігоря попереду тривалий шлях реабілітації, перш ніж він повернеться до нормального життя.

 

Електронні платежі

Надійний агрегатор платежів від Яндекс.
Виберіть зручний вам спосіб оплати.

Здійснити внесок

Банківські реквізити

Одержувач БО БФ «Добрий брат»

Банк ПАТ КБ «Приватбанк»

р/р26004053138512

ЄДРПОУ39562351

МФО321842

x

висилайте ваші листи за адресою
dobrybratfond@gmail.com