Збір коштів на продовження реабілітації Ігоря

Ігор, 53 роки, кандидат у майстри спорту по дзюдо, чемпіон СРСР та України по атлетизму та пауерліфтингу. На початку 2015 р. пішов добровольцем в ЗСУ. В травні 2015 р. був відправлений під Кримське. 14 червня 2015 р. під час мінометного обстрілу отримав численні осколкові поранення грудної клітини, обох гомілок, внаслідок ударної хвилі від розриву снаряду Ігоря відкинуло на БМП, від удару розтрощило обидва плечових суглоби.

Першу медичну допомогу йому надавали у Сіверодонецьку, через добу перевезли у Харків і там зробили першу операцію. Після цього Ігор перебував на лікуванні у госпіталі в Ірпені, де його оглядали спеціалісти з Німеччини на предмет протезування, але відмовились оперувати через великий ризик невдачі.

Лише наприкінці 2015 р. Ігор потрапив на консультацію до одного з професорів «Інституту травматології та ортопедії НАМН України» Страфуна С.С. , який запропонував та виконав ендопротезування обох плечових суглобів протезом «Солар». Після перенесених операцій (28.12.2015 р., 23.02.2016 р.) у Ігоря обмежені рухи в обох плечових суглобах (згинання, розгинання, відведення).

Вже минув рік з часу останньої операції. Весь цей час Ігор живе з постійним болем від кожного руху, але, стиснувши зуби, тримається і відмовляється приймати знеболювальні.

В «Добрий Брат» він приїхав з надією збільшити рухливість правої руки хоча б до рівня лівої. Після 15-ти днів реабілітації ми досягли перших результатів: значно збільшився діапазон рухів в обох плечових суглобах. Але для досягнення максимального результату Ігорю потрібно продовжити реабілітацію в центрі ще на місяць.

Просимо Всіх небайдужих допомогти Ігорю відчути радість легкого безболісного руху!
Ви можете перераховувати кошти на продовження реабілітації Ігоря за зазначеними нижче реквізитами.

Успіхи неповного курсу реабілітації: збільшення діапазону рухів рук.

 

Відео з реабілітації:

 

Електронні платежі

Надійний агрегатор платежів від Яндекс.
Виберіть зручний вам спосіб оплати.

Здійснити внесок

Банківські реквізити

Одержувач БО БФ «Добрий брат»

Банк ПАТ КБ «Приватбанк»

р/р26004053138512

ЄДРПОУ39562351

МФО321842

x

висилайте ваші листи за адресою
dobrybratfond@gmail.com