ЗБІР КОШТІВ НА РЕАБІЛІТАЦІЮ АНДРІЯ БІЛЯКА

Андрій Біляк, 33 роки, с.Луки Самбірського району Львівської обл. Був мобілізований під час 4 хвилі мобілізації (період служби з 09.03.2015 по 08.04.2016). Учасник бойових дій та інвалід війни першої групи.

Служив у Донецькій області у 40 бригаді старшим навідником гармат. Під час бойових дій отримав осколочне поранення в ногу, сам витягнув осколок і відмовився від госпіталізації, щоб продовжити служити. Протягом відпустки Андрія лікарі наполягали на госпіталізації, проте він категорично відмовився та повернувся на фронт до бойових товаришів. Після демобілізації лікарі примусили його лягти у Військовий госпіталь у Винниках, тому що на той час у Андрія почали відмовляти руки і ноги, відібрало мову. Діагноз лікарів – ідіопатична енцефаломієлорадикулополінейропатія внаслідок  хімічного ураження мозку, отриманого на фронті. Після тривалого лікування вдалося частково призупинити дегенеративні процеси, повернулась і мова. Андрію вдалося подолати важку психологічну депресію,  яка почалась через погіршення здоров’я.

На даний час Андрію потрібна тривала і серйозна реабілітація. Він рішуче налаштований встати на ноги та повернутись на фронт захищати Батьківщину.

Бажаючі допомогти Андрію можуть перераховувати благодійні внески за наведеними нижче реквізитами.

Електронні платежі

Надійний агрегатор платежів від Яндекс.
Виберіть зручний вам спосіб оплати.

Здійснити внесок

Банківські реквізити

Одержувач БО БФ «Добрий брат»

Банк ПАТ КБ «Приватбанк»

р/р26004053138512

ЄДРПОУ39562351

МФО321842

x

висилайте ваші листи за адресою
dobrybratfond@gmail.com