Закінчення курсу реабілітації

26 березня 2017 р. закінчився 21-дений курс реабілітації у «Доброму Браті», м.Осек, Польща для чергової групи українських військовослужбовців.

Протягом трьох тижнів реабілітологи та їх пацієнти разом долали важкі наслідки поранень через біль, втому, а часом і зневіру. Проте надія на перемогу, терпіння, наполеглива праця і допомога професіоналів сприяли досягненню бажаних результатів.
Хлопці високо оцінили рівень реабілітації у центрі «Добрий Брат» та професійність реабілітологів, дружню атмосферу центру, гостинність поляків і турботу представників української діаспори у Польщі.

Четверо військовослужбовців, які особливо потребували продовження курсу реабілітації залишились у центрі «Добрий Брат» ще на місяць. Це Саленко Євген у супроводі дружини, Біляк Андрій у супроводі мами, Ігор та Ярослав.

Кошти, необхідні для продовження реабілітації цих поранених ще не зібрані в повному обсязі, тому ми просимо всіх людей доброї волі приєднуватись та перераховувати кошти на реабілітацію військовослужбовців.

Ми щиро вдячні всім тим, хто долучається до нашої акції та допомагає повернути хлопців до нормального життя!

Фотографії з реабілітації Ви можете переглянути у фотоальбомі «Реабілітація. Березень 2017 р.»

https://www.dobry-brat.com/foto/

Електронні платежі

Надійний агрегатор платежів від Яндекс.
Виберіть зручний вам спосіб оплати.

Здійснити внесок

Банківські реквізити

Одержувач БО БФ «Добрий брат»

Банк ПАТ КБ «Приватбанк»

р/р26004053138512

ЄДРПОУ39562351

МФО321842

x

висилайте ваші листи за адресою
dobrybratfond@gmail.com