Олег Кравченко

Історія бійця

Олег Кравченко, 22 роки, родом із Донеччини. Старший солдат 72-гої механізованої бригади. «Війна застала мене, коли я служив за контрактом. Через особливий стан мене не могли демобілізувати і я добровільно, будучи ще солдатом строкової служби, поїхав в АТО. Там я пробув 8 місяців, а потім підписав контракт. Оскільки, я сам народився у Донецькій області, то прекрасно знаю ці місця, і для мене особливо важливо, щоб на рідній мені землі не було війни», — розповідає Олег.

Він пройшов одні із найгарячіших точок АТО – був на Саур-Могилі, в Гранітному. У березні 2015 Олег підірвався на розтяжці під Волновахою, дивом залишився живим і зараз, незважаючи ні на що, мріє знову повернутись на службу.

«Це було 15 березня. І цей день я пам’ятатиму все життя. Так склалося, що нас відбулася ротація, після неї з тих, хто знав нашу посадку і місцевість, залишився лише я з товаришем. Вранці ми прокинулись від криків, всі кричали, що щось зірвалось, почалась паніка. Я вирішив розібратись, що відбувається насправді. Пішов у сторону, куди, нібито, щось прилетіло і сам підірвався на розтяжці. Я переніс вже багато операцій, провів багато тижнів у госпіталях. Лікарі кажуть, що у мене непогані шанси на одужання, адже їм вдалось врятувати мені і руки, і ноги. Тобто, є шанс, що я повернуся на службу. Мені б цього дуже хотілось».

 

Електронні платежі

Надійний агрегатор платежів від Яндекс.
Виберіть зручний вам спосіб оплати.

Здійснити внесок

Банківські реквізити

Одержувач БО БФ «Добрий брат»

Банк ПАТ КБ «Приватбанк»

р/р26004053138512

ЄДРПОУ39562351

МФО321842

x

висилайте ваші листи за адресою
dobrybratfond@gmail.com