Круглий стіл «Реабілітація повертає до життя»

10 грудня 2017 року в оздоровчому центрі «Добрий Брат» відбувся круглий стіл «Реабілітація повертає до життя» за участі Генерального консула України у Гданську Захарчишина Лева Леонідовича, аташе з питань оборони Посольства України у Польщі Юрія Павлова, польських та українських спонсорів благодійного проекту та військових, що проходили реабілітацію в центрі.

Головною темою зустрічі було обговорення ефективності проекту реабілітації українських військових в центрі «Добрий Брат», в рамках якого, починаючи з осені 2014 року, пройшли реабілітацію більше 200 військових. В ході обговорення військові відзначили інтенсивність реабілітаційної програми, індивідуальний підхід та високий професіоналізм польських реабілітологів, високо оцінили ефективність лікування. Як було зазначено, запорукою успіху реабілітації є вмотивованість і об’єднання зусиль всіх учасників реабілітаційного процесу — і медиків, і військових, і спонсорів проекту.

Спонсори та гості круглого столу підкреслили важливість благодійного проекту і висловили надію на те, що і в майбутньому «Добрий Брат» допомагатиме українським військовим відновлювати своє здоров’я.

Після круглого столу відбулася зустріч військових з представниками української діаспори та концерт за участі дитячого колективу, який завітав до реабілітаційного центру щоб привітати наших воїнів.

 

Електронні платежі

Надійний агрегатор платежів від Яндекс.
Виберіть зручний вам спосіб оплати.

Здійснити внесок

Банківські реквізити

Одержувач БО БФ «Добрий брат»

Банк ПАТ КБ «Приватбанк»

р/р26004053138512

ЄДРПОУ39562351

МФО321842

x

висилайте ваші листи за адресою
dobrybratfond@gmail.com